Diyarbakır İkinci el ofis mobilyası

Diyarbakır İkinci el ofis mobilyası ve ofis malzemesi alımını iş yerlerinize veya depolarınıza gelerek aynı gün içerisinde yapıyoruz. Kaliteli, sağlam, kullanılabilir durumda olan ve iş kuracak kişilerin rahatlıkla kullanabileceği tarzda olan eşyaları alabiliyoruz. Yıllar öncesinin modası olan, günümüz ofis mobilyası düşünüldüğünde demode kalan ofis mobilyalarını almamız mümkün olmamaktadır. Sizler de bu şekilde az kullanılmış ve temizDiyarbakır İkinci el ofis mobilyası için bizleri arayabilir, fiyat alabilir, karşılıklı anlaşma olması halinde nakit olarak satabilirsiniz.

Eski büro mobilyası satan müşterilerimizde karşılaştığımız bazı yanlışlardan bahsetmek isteriz. Müşterilerimizin kullanmadıkları ofis malzemelerini depolara, alt alta üst üste istif ederek muhafaza ettiklerini görüyoruz. Daha sonra belki bir yerde kullanırım mantığı ile saklanan kullanılmış büro mobilyası hem kendi kendine deforme olmakta, hem rutubet almakta hemde kirlenmektedir. Ayrıca balık istifi saklanan eşyalar ikinci el alımı için incelenemez durumda olmaktadır. Detaylı incelenemeyen eşyalara da gereken değerde fiyat verilememektedir. Bu yüzden kullanılmış ofis mobilyalarını bir yere depolamadan önce en azından resimlerini çekerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu hem sizin kazancınız açısından da hem de bizim alışımız açısından çok yardımcı olacak bir hareket olacaktır.

İkinci el ofis mobilyası alırken genelde takım olarak almaya dikkat ederiz çünkü ikinci el büro malzemesi tek masa veya tek konsol yerine takım olarak daha çabuk satılmaktadır.

Ofisinizde bulunan beyaz eşya, deri koltuk takımı, bekleme sandalyeleri, klima, banko ve ofis koltuklarını da satın alıyoruz.

Masif makam takımları, sekreter takımları, toplantı masaları, patron takımları veya diğer ikinci el ofis malzemeleri için bizleri arayabilirsiniz. Eşya alışı sırasında oluşacak olan nakliye, montaj, demontaj ve taşıma işlemleri için sizlerden en ufak bir ücret talep edilmeyecek tamamı bizler tarafından karşılanacaktır.